forum dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum dünyası

Aradığnınız herşey burada!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşkın acısını anlatan nickler

YazarMesaj
Admin
Admin

Aşkın acısını anlatan nickler Empty
MesajKonu: Aşkın acısını anlatan nickler   Aşkın acısını anlatan nickler Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 8:31 pm

Kalbime 3 yer açıyorum biriseninin için biri hayatımız için biri de sonsuza dek sürecek aşkımız içinnnn.

*Aşkım kalbindeyse, mutluluğum elindeyse, istediğin iki kelimeyse, seni seviyorum

*güℓüѕüηü αяιуσяυм,ßαкιѕιηα ßιтιуσяυм cüηкü ѕєηι ѕєνιуσяυм gєcє güη∂üz αкℓιм∂α » SΣП « αятιк ѕєηѕιz уαραмαм ßєη

*вιя güℓ σℓмαк ιѕтєя∂ιм ∂αℓıм∂αη кσρтυğυм αη уαℓηız ѕєηιη ιçιη кσραуıм ∂ιує νє уαℓηız ѕєηιη ανυçℓαяıη∂α ѕσℓαуıм ∂ιує вιятαηєм..!!

*dσStLaяıмa LaF єttİямєммм....tutкuLaяıм ωaя, ωazqєÇємєммм!!!
qidiγσSaη єğєя,ςσк özLєSєм ßiLє döη dємємммм
aqıя qєLiγσSa ßuηLaя, Fiяaя SєяßєSt ...... Sєωєη Sєωєя....Sєωмєγєη γσL aLıя qidєя!!

*zordur dağda kardelen olmak,zordur toprağı çıkartıp güne kavuşmak,zordur sevdayı yıllara yaymak ama asıl zor olan senin gibi yüreği güzel olanı bulmak..

Bilemzdim sevicegimi

…вiLємєźdiм вiя daha Sєwєćєqiмi… γiηє öqяєттiη вaηa Sєwмєγi… γєηidєη dσqduм SєηLє öqяєηdiм γüяüмєγi… ηє σLuя вıяaкмa єLLєяiмi…

* ßir qeCe yaRısı zaManım oLsa.. ßir DeNiz kıyıSı meKânım oLsa.. öLüm DeDiqin kaPımDa oLsa.. Yine de SeNi haTırLayıP ÖzLeyeCeqim...

* Gözlerin ayRılık diyoRdu, göz yaşlaRın yaLan!

* O güzel günlerin hepSi bitti! Sakın ağlama aRkamdan!

* KâŁbimiŋ KırıŁdıqıŋı Görméyé Dâyâŋâmâyâcâqıŋı SöyŁémiştiŋ Kırârkéŋ GözŁériŋi mi Kâpâdıŋ ¿?

* YaLnIzLıĞım YaSaMaq zOrUnDa olDuGuM BeRaBeRlİğİmSiN..yAlNıZlIğIM tEK bİlEbİldİğİm sEN Bnm vAzgEçİlMeZiMsİn...

* YüreğimiN KanayaN Bir TaraFı Hep Seni Aradı ßeLki Çaresizdi BeLkidé Umutsuz Ama SevdaLıydı Bu SıradaN Bir Sevgi déğiLDi ÇıkarSız Ve YüReKLiYDi !

* YaŞaDıĞıM en Büüq MuTLuLuq..ÇeKtİğİm eN BüÜq AcIsIN...

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

*Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

*Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

*Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

*Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

*(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!!
Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)
http://forumturkaa.forummum.com

Aşkın acısını anlatan nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşkı anlatan sözler
» YENİ NİCKLER
» Komik nickler (Kopucaksınız)
» En Güzel Nickler Burda
» KoMiK NiCkLeR iğrenc espirilerii :D